Warning: Undefined array key "options" in /home/rafal922/domains/czasnazmiany.eu/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
O nas - doradztwo, handel międzynarodowy Krosno ul. Kisielewskiego 4/6

+48 577 086 502

ul. Kisielewskiego 4/16, 38-400 Krosno

Obserwuj nas!

PL | EN

Poznaj nas

Przeczytaj dlaczego warto zaufać właśnie nam
POZNAJ NAS

Czas na zmiany powstało z połączenia potrzeby i doświadczenia. To nie tylko nazwa, lecz misja, chęć pokazania, że zawsze jest czas na rozwój zarówno osobisty, jak i biznesowy.

18 lat doświadczenia w handlu międzynarodowym, szereg ukończonych szkoleń z zakresu negocjacji, prawa celnego, sprzedaży B2B oraz chęć do działania i elastyczność współpracy to coś, co nas wyróżnia na tle innych firm konsultingowych.

Dążymy do sytuacji, w której każdy polski podmiot gospodarczy zainteresowany współpracą z firmami z Europy i Azji będzie mógł z powodzeniem realizować swoje ambitne plany. Wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie specjalizujemy się głównie w handlu zagranicznym. Możemy się dla Was zająć zarówno sprzedażą waszych produktów i usług, jak również znaleźć na świecie producenta lub dostawcę, który dostarczy produkt lub usługę w najlepszym stosunku jakości do ceny. Szybko, pewnie i profesjonalnie.

Posiadamy niezbędną wiedzę, kontakty i możliwości, aby stać się Państwa reprezentantem na wielu rynkach świata. Łączymy sprzedawców i kupujących z całej Europy i Azji.

Dołącz do grona naszych klientów. Wykonałeś ogrom pracy, aby zbudować swoją markę. Teraz odpocznij i pozwól nam działać.

Sprawdź jak zdalnie pomożemy Twojej firmie – umów się na bezpłatne pierwsze spotkanie konsultacyjne.

doradztwo w handlu międzynarodowym Krosno